projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

Wirtuale S.A.
  • Dodano: 24 maja 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

SZUKASZ CIEKAWEJ I DOBRZE PŁATNEJ PRACY? Oferujemy: -stałe wynagrodzenie 13 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów stabilne warunki zatrudnienia ? możliwość przejścia na umowę o pracę - pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych - miłą i kameralną atmosferę pracy - niezbędne narzędzia pracy - w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu - pracę w biurze w budynku Kieleckiego Parku Technologicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30, możliwość dostosowania grafiku

Wymagania

Opis stanowiska: - telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem - aktywne pozyskiwanie klientów do firmy, realizacja celów sprzedażowych - fakturowanie, pilnowanie płatności klientów uzupełnianie baz, raportowanie wyników Oczekiwania: - zaangażowanie w aktywnym pozyskiwaniu klientów umiejętność obsługi komputera, pakietu MsOffice i poczty - komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne - poprawna dykcja - wysoka kultura osobista - doświadczenie w sprzedaży mile widziane