projektpraca.eu

Teleankieter Praca zdalna

EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.
  • Dodano: 24 maja 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika należeć będzie: telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące/wychodzące) obsługa infolinii (helpdesk) przyjmowanie zleceń badanie opinii publicznej wprowadzanie lub weryfikacja danych ankietowanie telefoniczne umawianie spotkań prowadzenie bieżących odsłuchów rozmów i prowadzenie ich analizy inne odpowiadające kompetencjom pracownika z wyłączeniem sprzedaży telefonicznej

Wymagania

Wymagania techniczne: System operacyjny Microsoft Windows 7 bądź wyższy Przeglądarki internetowe: IE 11, Firefox 41, Chrome 46 bądź aktualne wersje. łącze Internetowe o przepustowości 10 Mb/s download (pobieranie), 1 Mb/s upload (wysyłanie) bądź szybsze posiadanie komputera ze stałym łączem internetowym i słuchawek z mikrofonem UWAGA! Wymagane jest stałe łącze internetowe (DLS, ADSL, kablówka lub łącze radiowe) Komputer do pracy musi być przyłączony do modemu lub routera kablem sieciowym RJ-45 , a nie bezprzewodowo poprzez Wi-Fi. Elementy te będą weryfikowane przed rozmową kwalifikacyjną. Wymagania stanowiskowe (profil pracownika): orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (znaczny lub umiarkowany) wysokich umiejętności komunikacyjnych/interpersonalnych wysoka kultura osobista umiejętności pracy w zespole dobrej dykcji i poprawnej wymowy motywacji do pracy i uczenia się dyspozycyjności w godzinach 8-15 - możliwość pracy zmianowej umiejętności obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, przeglądarka internetowa, Skype) umiejętności sprawnego i bezbłędnego pisania na komputerze dokładności i umiejętności odszukiwania błędów we wprowadzanym tekście analizowanie i wyciąganie wniosków wykształcenie minimalne: średnie Umowa o pracę, cały etat. 1-3 miesięcy ? okres próbny. Docelowo czas nieokreślony. Miejsce pracy: telepraca (miejsce zamieszkania) CV i orzeczenie prosimy przesyłać na adres rekrutacja@efektum.pl Prosimy o dodanie aktualnej formułki klauzuli na dole w CV, ponieważ jego brak skutkuje rezygnacją z procesu rekrutacyjnego: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).?