projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Szkoła Języków Obcych Language Academy Katarzyna Ciołak
  • Dodano: 22 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa w Piekoszowie Language Academy poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko: Lektora języka angielskiego

Wymagania

Do obowiązków lektora będzie należało: -prowadzenie zajęć językowych w wybranych, bądź przydzielonych; zróżnicowanych grupach wiekowych; -nadzorowanie postępów w nauce poprzez przeprowadzanie testów, realizację programu; -terminowe wypełnianie dokumentacji szkolnej; -aktywne uczestnictwo w życiu szkoły; Od osoby dołączającej do naszego zespołu oczekujemy: - wykształcenie kierunkowe; - b. dobra umiejętność mówienia w j.obcym; - znajomość metodyki nauczania j.obcych; - mile widziane doświadczenie w nauczaniu; -dyspozycyjność w wymiarze 10h w tygodniu; - terminowe wykonywanie powierzonych zadań; Oferujemy: -zajęcia w blokach; -stałą opiekę metodyczną; -możliwość długoterminowej współpracy; -indywidualne dostosowanie grafiku pracy; -doskonałe warunki lokalowe; -pracę w okresie wakacyjnym; jak i w roku szkolnym.