projektpraca.eu

Pielęgnacja i zbiór warzyw - SZWECJA od zaraz

Ab Job Polska
  • Dodano: 22 maja 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia miejsce pracy: Kristianstad, Szwecja Oferta dla konkretnych i zdecydowanych osób, wyjazdy są w każdą sobotę wynagrodzenie: 80 koron brutto/h, dla osób z doświadczeniem 86 koron brutto /h zakwaterowanie: 500 koron tygodniowo minimalny okres: 3 miesiące Podejmij pracę w Szwecji na gospodarstwie ze zdrową żywnością Będziesz odpowiedzialny za: ? prace pielęgnacyjne na polu, ? ścinanie sałaty na polu ? pakowanie sałaty do pudełek ? sortowanie i czyszczenie warzyw, w szczególności pora ? inne prace zlecone przez Pracodawcę

Wymagania

Aplikuj jeśli: ? posiadasz doświadczenie w pracy przy warzywach gruntowych ? chętnie podejmiesz pracę na polu i/lub w hali ? w zależności od zapotrzebowania ? chcesz pracować na gospodarstwie, w którym nie stosuje się nawozów czy pestycydów ? wszystkie produkty są eko ? stawiasz na kraj skandynawski, w którym będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie ? Twój angielski być może nie jest najlepszy, ale nie boisz się nim posługiwać ? jesteś dyspozycyjny od maja 2017 na krótszy bądź dłuższy okres czasu ? postaramy się dostosować długość trwania oferty do Ciebie ? cenisz sobie przyjazną atmosferę w pracy Od nas otrzymujesz: ? legalną pracę na warunkach szwedzkich (kontrakt z Pracodawcą szwedzkim w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski) ? atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc na Twoje konto ? wysokość wynagrodzenia od doświadczenia ? zakwaterowanie ? wyżywienie: bezpłatnie ? warzywa, ziemniaki i mleko, prosto z gospodarstwa ekologicznego ? pomoc osób polskojęzycznych na miejscu - mięso do kupienia od rolnika po dużo niższych cenach niż w sklepie Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Certyfikat MGiP nr 5971 Oferta Pracy Tymczasowej