projektpraca.eu

Pracownicy do zbioru szparagów - Austria

Sidrom Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 maja 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. W Chwili Obecnej Rekrutujemy Na Stanowiska Pracownicy do zbioru szparag - Austria Mile widziane kobiety

Wymagania

Wymagane ? Doświadczenie w pracy przy zbiorze szparagi - warunek konieczny ? Dobra kondycja fizyczna ? Samodzielność ? Mile widziana znajomość j. niemieckiego ? Gotowość do podjęcia pracy w Austrii do około 24 czerwca 2017 Pracodawca Zapewnia ? Legalne zatrudnienie bezpośrednio przez sprawdzonego pracodawcę austriackiego ? Umowę na pośrednictwo podpisywaną przed wyjazdem ? Pracę w wymiarze 8-10 h dziennie nawet do 7 dni w tygodniu ? Stawka godzinowa 5, 80 euro netto ? Bezpłatne zakwaterowanie - bardzo dobre warunki Zainteresowane Osoby Prosimy o Przesyłanie CV Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój