projektpraca.eu

Inżynier sprzedaży ds. inwestycji i zamówień publicznych.

DELFIN Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 maja 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

DELFIN Sp. z o.o. ogólnopolski producent przydomowych oczyszczalni ścieków oraz separatorów węglowodorów i tłuszczów, poszukuje osoby, która będzie zajmowała się wyszukiwaniem inwestycji (branża wod-kan) Stanowisko: Inżynier sprzedaży ds. inwestycji i zamówień publicznych. Miejsce pracy: Kielce oraz praca w terenie Konkretnych, zmotywowanych spełniających powyższe wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, list motywacyjny, referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym IS/SWI/2017 z dopiskiem ?Inżynier sprzedaży? na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ) Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.

Wymagania

Jeśli posiadasz doświadczenie w: -wyszukiwaniu inwestycji wod-kan -obsłudze przetargów publicznych (opracowywanie dokumentacji, realizacja inwestycji) -sprzedaży dóbr inwestycyjnych do kluczowych firm segmentu budowlanego oraz -praktyczną znajomość rynku instalacyjnego wod-kan -prawo jazdy kat b i jesteś poważnie zmotywowany do pracy, przyślij nam informacje o sobie.