projektpraca.eu

Grafik

CopyNet
  • Dodano: 19 maja 2017
  • Ważna do: 09 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce OFERUJEMY: -Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie -Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji -Zatrudnienie na pełny etat Na powyższym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za pełną obsługę klienta, od momentu zapytania, po wykonanie wyceny i stworzenie projektów, jak również przygotowanie projektów do druku. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: e-mail: rekrutacja@copynet.pl

Wymagania

WYMAGANIA: -Znajomość programów graficznych pakietu Adobe i/lub Corel Draw (mile widziane znajomość obu programów) -Umiejętność tworzenia projektów graficznych oraz ich przygotowanie do druku -Doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji reklamowej -Praca z reklamami typu outdoor i indoor -Znajomość materiałów oraz ich zastosowanie, przy produkcji reklam -Kreatywność, poczucie estetyki i umiejętność łączenia wyglądu z funkcjonalnością -Doświadczenie w pracy z klientem: przygotowywanie projektów, wyceny, doradztwo -Portfolio do wglądu -Zdolność do pracy pod dużą presją czasu, dyspozycyjność -Wysoka kultura osobista