projektpraca.eu

Pracownik produkcji/Operator maszyn CNC - Niemcy

Yabimo
  • Dodano: 18 maja 2017
  • Ważna do: 11 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

? czynności produkcyjne, ? obsługa maszyn CNC (frezarek, tokarek), ? dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki, ? toczenie, frezowanie, szlifowanie, ? samodzielny dobór i wymiana narzędzi.

Wymagania

? komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego ? doświadczenie zawodowe jako operator CNC, ? doświadczenie zawodowe jako operator maszyn, pracownik produkcji. Prosimy o przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska ?PRACOWNIK PRODUKCJI/OPPERATOR CNC? IMIĘ NAZWISKO?. Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Yabimo Sp. z o.o. wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 7999 z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Konarskiego 9 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.))? Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.