Staż 2000 zł. netto/m-c 3 miesięczny + kurs zawodowy MASAŻYSTA dla osób powyżej 30 rż.

HDA Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego i Biznesu Hubert Durlik w partnerstwie Forecast Consulting Sp. z o. o.
  • Dodano: 18 maja 2017
  • Ważna do: 24 maja 2017

Opis stanowiska pracy

1. Identyfikacja potrzeb os. pozostających bez zatrudnienia oraz diagnoz. potrzeb szkoleniowych i możliwości doskonalenia zaw. w regionie poprzez zastosowanie Indywidualnych Planów Działania. 2.Poradnictwo zawodowe- grupowe 3. Szkolenia prowadzące do podniesienia kwalifikacji zawodowych. Propozycje szkoleń: SPAWACZ MAG 135(144h,ok 6-8 h /dzień, MASAŻYSTA(116h,ok 6-8 h /dzień, TESTER OPROGRAMOWANIA(116h,ok 6-8 h /dzień, SZKOLENIA OTWARTE(ok 150h;ok 6-8 h /dzień 4.Staże zawodowe w ramach projektu będą powiązane ze szkoleniami w ramach projektu lub posiadanymi już przez UP kwalifikacjami. Będą trwały przez okres 3 m-cy dla każdego UP. Staż odbywa się na podstawie umowy 3 stron: Projektodawcy z pracodawcą i UP:8h/dzień, pn-pt (40h/tyg),dla ON: 7h/dzień, pn-pt (35h/tyg) zg. z programem stażu i harmonogramem. 5.Pośrednictwo pracy 6.Dodatkowo: Refundacja kosztów dojazdu UP/catering w czasie przeprowadzenie poradnictwa/stypendium szkoleniowe dla uczestników 6,65zł/h) /wypłata stypendium stażowego dla uczestników stażu zawodowego 2000 zł x 3 mce) /badania lekarskie UP przed rozpoczęciem stażu zawodowego/ubezpieczenia NNW UP na okres realizacji staży zawodowych (polisa)/szkolenia BHP UP przed rozpoczęciem staży zawodowych /dodatek do wynagrodzenia dla opiekunów stażystów

Wymagania

Obszar realizacji projektu: (województwo świętokrzyskie, powiat Kielce, gmina Kielce), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Zagnańsk), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Strawczyn), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Sitkówka-Nowiny), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Piekoszów), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Morawica), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Miedziana Góra), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Masłów), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Górno), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Daleszyce), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Chmielnik), (województwo świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Chęciny)