projektpraca.eu

Praca w biurze windykacyjnym-KIELCE PILNE

Spółka Kielce
  • Dodano: 17 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiadać za: prowadzenie telefonicznych negocjacji z dłużnikami zapisywanie rezultatów połączeń w dedykowanej aplikacji motywowanie swoich rozmówców do spłaty realizowanie wyznaczonych norm, w tym planów w zakresie odzyskanych kwot

Wymagania

w zamian za co oferujemy: przejrzyste i atrakcyjne warunki wynagrodzenia ? pensja podstawowa + premia uzależniona od osiąganych wyników stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (początkowo okres próbny ?umowa zlecenie) ciągły rozwój dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń realną możliwość awansu (ponad połowa pracowników innych działów zaczynała pracę w naszej firmie tak jak Ty ? od telefonicznych negocjacji z dłużnikami) pracę w dogodnej lokalizacji więc jeżeli: konsekwentnie dążysz do realizacji wyznaczonych celów masz wysokie zdolności interpersonalne nie boisz się wyzwań biegle obsługujesz komputer a dodatkowo posiadasz doświadczenie w branży windykacyjnej (mile widziane) CV opisane imieniem i nazwiskiem proszę kierować na adres: biuro@cuf.kielce.com.pl 500-631-268