Pracownik robót wykończeniowych z uprawnieniami energetycznymi Szkolenie/ Staż do 1850zł

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw
  • Dodano: 15 maja 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy i potrzebne są Ci nowe kwalifikacje? Chcesz wejść na rynek pracy, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w projekcie Zmiana na lepsze i skorzystaj z darmowego szkolenia na PRACOWNIKA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH Z UPRAWNIENIAMI ENERGETYCZNYMI!Projekt ?Zmiana na lepsze!? realizowany jest na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa 10.00 ? otwarty rynek pracy Działanie 10.02.00 Działania na rzecz podniesienia aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia Poddziałanie 10.02.02 Wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia pozostających bez zatrudnienia. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej -Europejskiego Funduszu Społecznego I Budżetu Państwa.

Wymagania

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY Osoby pozostające bez zatrudnienia w wieku powyżej 29 roku życia ( do projektu będą kwalifikować się wyłącznie osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 30 rok życia) zamieszkujące na terenie gmin województwa świętokrzyskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce. Zapraszamy osoby które są bezrobotne lub poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia ) lub bierne zawodowo znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy należące do co najmniej jednej z poniższych grup: ? osoby powyżej 50 roku życia; ? kobiety; ? osoby z niepełnosprawnościami; ? osoby długotrwale bezrobotne; ? osoby o niskich kwalifikacjach. W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY I Diagnoza potrzeb i INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA II Poradnictwo zawodowe III Pośrednictwo pracy Trener wspomagający dla osób niepełnosprawnych IV Szkolenie Zawodowe Pracownik robót wykończeniowych z uprawieniami energetycznymi - 120h dydaktycznych, wszelkie zagadnienia programowe realizowane pod kątem pracy w budownictwie zasobooszczędnym, BHP, rysunek zawodowy, malowanie, szpachlowanie, glazura, terakota, wstawianie okien i drzwi, podłączanie elektroniki, w tym urządzeń OZE, moduły energetyczne G1, G2. V Staże zawodowe ze wsparciem adaptacyjnym Trzymiesięczne staże zawodowe dla osób biorących udział w szkoleniu zawodowym. Sześciomiesięczne staże zawodowe dla osób nie biorących udziału w szkoleniu zawodowym. ZAPEWNIAMY ? stypendium szkoleniowe i stażowe, ? certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje zawodowe ? zwrot kosztów dojazdu ? materiały szkoleniowe Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji. Szczegółowe informacje na stronie http://www.eds-fundacja.pl/projekty/zmiananalepsze/projekt.php SERDECZNIE ZAPRASZAMY! DAJ SOBIE SZANSE ? ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ!!!! BIURO PROJEKTU Adres biura projektu: Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw ul. Sandomierska 89, 25-318 Kielce tel. 727 400 872