projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy - branża spawalnicza

Centro-Spaw
  • Dodano: 11 maja 2017
  • Ważna do: 29 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy Poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko przedstawiciela techniczno-handlowego w branży spawalniczej. Opis stanowiska: - realizacja celów sprzedażowych, - rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów, - pozyskiwanie i obsługa nowych klientów, - doradztwo w zakresie technicznym oraz handlowym - bieżąca obsługa zapytań ofertowych, - przygotowywanie ofert, - skuteczne planowanie i realizowanie wizyt handlowych, Oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego, - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, - umowę o pracę (po okresie próbnym), - samochód służbowy, telefon, laptop - niezbędne szkolenia, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, - mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży metalowej, elektronarzędzi lub o podobnym profilu, - prawo jazdy kat. B, - komunikatywność, - umiejętność wyszukiwania nowych klientów, - bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, - umiejętności negocjacyjne