6-cio miesięczny staż dla osób posiadających zawód/kwalifikacje

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw
  • Dodano: 08 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Masz zawód/ kwalifikacje ale nie możesz znaleźć zatrudnienia ??Przyjdź do nas - pomożemy Ci je znaleźć! Weź udział w projekcie Zmiana na lepsze! Oferujemy 6 miesięczny PŁATNY staż!Dla osób niepełnosprawnych zapewniamy wspomaganie trenera, wsparcie adaptacyjne. Projekt ?Zmiana na lepsze!? realizowany jest na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej -Europejskiego Funduszu Społecznego I Budżetu Państwa.

Wymagania

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY Osoby pozostające bez zatrudnienia w wieku powyżej 29 roku życia ( do projektu będą kwalifikować się wyłącznie osoby, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyły 30 rok życia) zamieszkujące na terenie gmin województwa świętokrzyskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce. Zapraszamy osoby które są bezrobotne lub poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia ) lub bierne zawodowo znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy należące do co najmniej jednej z poniższych grup: ? osoby powyżej 50 roku życia; ? kobiety; ? osoby z niepełnosprawnościami; ? osoby długotrwale bezrobotne; ? osoby o niskich kwalifikacjach. W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY I Diagnoza potrzeb i INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA II Poradnictwo zawodowe III Pośrednictwo pracy Trener wspomagający dla osób niepełnosprawnych IV Staże zawodowe ze wsparciem adaptacyjnym Trzymiesięczne staże zawodowe dla osób biorących udział w szkoleniu zawodowym(sprzedawca, pracownik robót wykończeniowych, Spawacz MAG). Sześciomiesięczne staże zawodowe dla osób nie biorących udziału w szkoleniu zawodowym. ZAPEWNIAMY ? stypendium stażowe do 1850zł!!! ? zwrot kosztów dojazdu Udział w projekcie jest CAŁKOWICIE bezpłatny ! Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji. Szczegółowe informacje na stronie http://www.eds-fundacja.pl/projekty/zmiananalepsze/projekt.php SERDECZNIE ZAPRASZAMY! DAJ SOBIE SZANSE ? ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ!!!!