projektpraca.eu

Negocjator Telefoniczny

  • Dodano: 04 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Negocjator Telefoniczny Zakres obowiązków: ? nawiązywanie kontaktu oraz prowadzenie negocjacji telefonicznych z klientami ? realizowanie celów Oferujemy: ? pracę w systemie dwuzmianowym ? stabilne warunki zatrudnienia ? ścieżkę rozwoju kariery w oparciu o indywidualne wyniki i zaangażowanie ? system szkoleń oraz kompleksowe przygotowanie do realizacji powierzonych zadań na danym stanowisku ? wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy ? niepowtarzalną, przyjazną atmosferę

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: ? nastawienia na osiąganie celów i realizację zadań ? sumienności i odpowiedzialności Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.