projektpraca.eu

opieka nad osobami starszymi

Samarytanin Profesjonalna Opieka Domowa
  • Dodano: 04 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Samarytanin Profesjonalna Opieka Domowa poszukuje opiekunek do osób starszych mieszkających na terenie Kielc. Jesteśmy firmą działającą na rynku kieleckim od 2009 roku, naszą misją jest pomoc osobom starszym w codziennym funkcjonowaniu oraz w godnym przeżywaniu okresu starości. OFERUJEMY: -legalne i stabilne zatrudnienie -odprowadzanie składki do ZUSu ? pełne ubezpieczenie - pewne, regularne wynagrodzenie -pracę w różnym wymiarze godzin między 7 a 21, dającą się pogodzić z innymi obowiązkami -możliwość pracy w systemie zmianowym -możliwość ciągłego dokształcania się w ramach organizowanych przez firmę kursów i szkoleń -możliwość włączenia się w program realizowany przez firmę Samarytanin w celu podwyższenia standardów opieki i uzyskania dodatkowych zarobków

Wymagania

WYMAGANIA: -cechy charakterologiczne niezbędne do wykonywania pracy (empatyczność, odpowiedzialność, cierpliwość, komunikatywność) -mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (również w rodzinie) -brak przeciwwskazań do pracy wymagającej odpowiedzialności za drugiego człowieka