projektpraca.eu

Mobilny doradca klienta (D2D) telekomunikacja

Netcity
  • Dodano: 28 kwietnia 2017
  • Ważna do: 12 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Lokalny operator telekomunikacyjny Netcity, w związku ze stałą rozbudową swojej infrastruktury i ciągłym rozwojem świadczonych usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko mobilnego doradcy klienta. Miejsce pracy:  Kielce i okolice. Oferujemy: - atrakcyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja + prowizje i premie) - stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku - rozwój umiejętności sprzedażowych poprzez cykliczne szkolenia (teoria i praktyka) - niezbędne narzędzia pracy Aplikację zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres praca@netcity.pl. Prosimy o załączenie klauzuli:  ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).? Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie minimum średnie - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy - konsekwencji w realizacji celów - mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub w obsłudze klienta - prawo jazdy kat. B - podstawowe umiejętności obsługi pakietu MS Office - znajomość zagadnień telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem