projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

HoHo Studio
  • Dodano: 27 kwietnia 2017
  • Ważna do: 16 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowopowstałą firmą z branży projektowania wnętrz. Nasza działka to interior design od podstaw oraz dystrybucja i sprzedaż oświetlenia, sprzętu audio; tworzymy autorskie linie produktowe, a także zaopatrujemy naszych Klientów w nieszablonowe i unikatowe rozwiązania. W związku z dynamicznym rozwojem, firma HoHo Studio poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej. Do zadań osoby zatrunionej będzie należało: - obsługa sklepu internetowego i powiązane z tym obowiązki, czyli: realizacja zamówień Klientów, przekazywanie informacji o braków na stanie osobom odpowiedzialnym za ich uzupełnianie, przekazywanie towarów do wysyłki oraz jej organizacja, informowanie o reklamacjach, umieszczanie informacji o promocjach; - umieszczanie wyznaczonych produktów na platformach sprzedażowych, takich jak np. Allegro, odpowiedzialność za realizację tych zamówień; - kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem, celem udzielenia informacji o danych produktach; - umieszczanie nowych produktów w sklepie internetowym.

Wymagania

- dyspozycyjność; - rzetelność i sumienność; - terminowość; - samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań - biegła obsługa komputera oraz programów komputerowych; - doświadczenie w pracy związanej z handlem i sprzedażą.