projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży i Obslugi Klientów

BPO Center Group Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY! GWARANTUJEMY SZKOLENIE Z EKSPERTEM, KTÓRE W PEŁNI PRZYGOTUJE CIĘ DO PRACY! Ze swojej strony oferujemy: - stałe, pewne zatrudnienie, - pracę w dogodnej lokalizacji, - elastyczny grafik dopasowany do deklarowanej dyspozycyjności, - wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej stawki godzinowej 13 zł brutto i premii uzależnionych od wyników, - szkolenie przygotowujące i wprowadzające do pracy, za które dostaniesz wynagrodzenie, - pracę stacjonarną w miłej atmosferze oraz benefity - mile widziane osoby w wieku20+, 30+,40+,50+,60+ - doskonała praca dla osób wracających na rynek pracy po dłuższej przerwie - umożliwiamy połączenie obowiązków zawodowych i rodzinnych ZAPRASZAMY DO WYSYŁANIA APLIKACJI .SKONTAKTUJEMY SIĘ I UMÓWIMY NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ

Wymagania

Chętnie nawiążemy współpracę z Kandydatami: chętnymi do pracy, komunikatywnymi, zaangażowanymi, zmotywowanymi, kreatywnymi, otwartymi i dyspozycyjnymi. Jeśli przy tym masz wykształcenie minimum średnie, znasz podstawową obsługę komputera, nie trać czasu i skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy po to aby pomóc Ci rozpocząć karierę czy powrócić na rynek pracy.