projektpraca.eu

Rejestratorka telefoniczna.

AZ FFM
  • Dodano: 27 kwietnia 2017
  • Ważna do: 21 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, zajmująca się pośrednictwem pracy i doradztwem zawodowym na rzecz osób niepełnosprawnych, aktualnie poszukuje dla naszego Klienta kandydata na stanowisko: Rejestratorka Telefoniczna Miejsce pracy: Kielce Zakres obowiązków: - telefoniczny kontakt z klientem,. - rejestracja osób na zajęcia rehabilitacyjne, - udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie min. średnie - podstawowa znajomość obsługi komputera: znajomość programu Excel - komunikatywność i otwartość na kontakt z innymi ludźmi, - odpowiedzialność oraz sumienność, - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, Oferujemy: - umowę na czas określony z możliwością przedłużenia, - szkolenia wdrożeniowe, - pracę w systemie jednozmianowym z możliwością dostosowania grafiku. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: milenam@ffm.pl