Kierownik, majster, brygadzista, cieśla-zbrojarz, betoniarz, murarz

"Budimex" SA - Oddział w Rzeszowie
  • Dodano: 27 kwietnia 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Spółka ?Budimex? z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Słowackiego 24, zatrudni do pracy w wytwórniach konstrukcji stalowych i odlewniach oraz w zakładach prefabrykacji żelbetów w Niemczech: kierowników, majstrów i brygadzistów ze znajomością języka niemieckiego oraz cieśli-zbrojarzy, betoniarzy i murarzy (znajomość języka nie jest wymagana). Pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie ? umowa o pracę -wysokie zarobki w Euro płacone terminowo -pełne ubezpieczenie socjalne w ZUS -dodatkowe ubezpieczenie NNW w Niemczech w Allianz -zwrot podatku w Niemczech -obsługę organizacyjną i prawną -możliwość szkoleń -bezpłatnie: zakwaterowanie, wyjazd na kontrakt, dojazdy do pracy, odzież roboczą, narzędzia pracy -stałą opiekę polskojęzyczną -świadczenia rodzinne - KINDERGELD

Wymagania

Wskazane doświadczenie w poszczególnych zawodach, zaangażowanie, solidność i wysoka wydajność pracy.