projektpraca.eu

PRACA W PIEKARNI W TILLBURGU Z DOBRĄ STAWKĄ!

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy
  • Dodano: 26 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: praca zmianowa przy produkcji i pakowaniu wyrobów piekarskich tj.: paszteciki, pieczywo, naleśniki, mini przekąski, zapiekanki przygotowanie składników do produkcji obsługa różnego rodzaju urządzeń wyrabiających i mieszających ciasto, kontrola procesu pieczenia itd. Oferujemy: dobre wynagrodzenie do 10,15 ? brutto na godzinę - z perspektywą podwyżki pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego perspektywę długoterminowej współpracy możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania ubezpieczenia transport lokalnego

Wymagania

Wymagania: średnia lub dobra znajomość języka angielskiego mile widziane prawo jazdy kat. B chęć podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach gotowość pracy zmianowej, w tym na nocki