projektpraca.eu

Budowlańców do Niemiec

Ruben Bau Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2017
  • Ważna do: 11 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana prowadząca roboty na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych: murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy, tynkarzy, pracowników ogólnobudowlanych do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Zakres wykonywanych prac: murowanie, tynkowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie, wstawianie okien i drzwi, docieplenia , rozbiórki oraz inne prace ogólnobudowlane. Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - opiekę biura podczas odbywania kontraktów

Wymagania

Wymagania: - preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, - min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego i własne auto. CV na biuro@ruben-bau.eu, Tel: 534188717; 576033941