projektpraca.eu

Księgowy/a

kancelaria
  • Dodano: 25 kwietnia 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ? Prowadzenie uproszczonej księgowości firmy, ? Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej ? Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT, ? Przygotowywanie sprawozdań finansowych, ? Współpraca z innymi działami

Wymagania

Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość) ? Mile widziane Certyfikat Księgowego ? Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku ? Gruntowna i bieżąca znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz ordynacji podatkowej, ? Umiejętności pracy pod presją czasu, ? Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w podejmowaniu działań, ? Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz Płatnik. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowiskoksięgowy/a".