projektpraca.eu

Młodsza Księgowa

kancelaria
  • Dodano: 25 kwietnia 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ? Prowadzenie uproszczonej księgowości firmy, ? Umiejętność prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej ? Wstępne sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT, ? Wstępne przygotowywanie sprawozdań finansowych, ? Współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania

Wykształcenie wyższe: finanse i rachunkowość, ? Mile widziany skończony kurs w Stowarzyszeniu Księgowych (II stopień), ? Doświadczenie na podobnym stanowisku, ? Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz ordynacji podatkowej, ? Umiejętności pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy, ? Doskonała znajomość pakietu Płatnik. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowiskoksięgowy/a". --