2x Pokojówka w 4* hotelu niedaleko w Oberried. [28/ZIM] - NIEMCY

JobConnection24.pl
  • Dodano: 25 kwietnia 2017
  • Ważna do: 25 maja 2017

Opis stanowiska pracy

2x Pokojówka w 4* hotelu niedaleko w Oberried. [28/ZIM] Poszukujemy dwóch pokojówek do pracy w 4*hotelu w Schwarzwaldzie. Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2. Idealna praca dla par.

Wymagania

Oferujemy: Praca od zaraz! Praca 5dni w tygodniu/8h (40h/tydzień). Praca na dwie zmainy: zmiana poranna od 6:30 i nocna od 21:00 Zakwaterowanie w mieszkaniu M2 poza hotelem już odliczone od wynagrodzenia. Dojazd rowerem lub samochodem. Wyżywienie w cenie 20 euro za 2 posiłki w hotelu w dni robocze. Czas pracy 8h/5 dni w tygodniu (40h/tydzień) Za nadgodzinny jest wolne. Wynagrodzenie: 1000 euro netto plus napiwki i dodatki za pracę w niedzielę. Praca na stałe Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie. ?Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy?