Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie- Nowa oferta! [23/ANI]

JobConnection24.pl
  • Dodano: 25 kwietnia 2017
  • Ważna do: 25 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie- Nowa oferta! [23/ANI] Praca w hotelu położonym w malowniczym rejonie Badenii- Wirtembergii, polegająca na organizowaniu zajęć dla dzieci oraz opiece nad nimi. Oczekujemy: Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2. Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom. Wysoka kultura osobista. Doświadczenie nie jest wymagane. Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika. Obowiązki: Opieka nad dziećmi oraz tworzenie animacji w hotelowym klubie dziecięcym. Praca 8h - 5dni/ tydzień lub 8h- 5,5dnia/tydzień Oferujemy: Pracę od zaraz. Wynagrodzenie 1050 Euro/ mies. Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie na miejscu w hotelu, już wkalkulowane w wynagrodzenie. Wi-Fi 30 Euro/ mies.( 60euro/ pokój) Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie. ?Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy?

Wymagania

Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2. Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom. Wysoka kultura osobista. Doświadczenie nie jest wymagane. Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika.