projektpraca.eu

Akcja informacyjna/umawianie spotkań/praca stała#13-16zł

CallAndMore
  • Dodano: 24 kwietnia 2017
  • Ważna do: 14 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Witamy, NOWY Projekt ? Nowy TY W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, chcemy zaprosić Cię do współpracy (na st. Telefonicznej Obsługi Klienta) na Nowym Projekcie Informacyjnym ( generowanie leadów) związanym ze współpracą z najlepszą i największą marką ubezpieczeniową w Polsce. Chcesz z nami współpracować i stać się częścią Naszego Zespołu B2C - prześlij CV, a my oddzwonimy . Wspierając Ciebie zapewniamy: ? Stawkę godzinową bądź stałą podstawę ? Stabilną umowę z pełnym ubezpieczeniem ? Profesjonalne szkolenia i warsztaty rozwijające Twoje umiejętności ? Elastyczność w ustalaniu godzin pracy ? Swobodna atmosferę ? Dla najlepszych darmowe KKM

Wymagania

Przed spotkaniem sprawdź nas na FB https://www.facebook.com/callandmore/ Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).