projektpraca.eu

Pracownik sortowni - praca sezonowa

CRAFTS
  • Dodano: 21 kwietnia 2017
  • Ważna do: 07 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS dla swojego Klienta, który od ponad 20 lat prowadzi działalność w branży spożywczej (przetwórstwo owoców i warzyw), poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik sortowni owoców i warzyw Miejsce pracy: Daleszyce / k. Kielc Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie wykonywać proste prace w sortowni świeżych warzyw i owoców m.in.mycie, krojenie, załadunek do przygotowanych wcześniej foremek oraz sporadyczne wykonywanie prac polowych (zbiór świeżych owoców). Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres: maj ? październik, - wynagrodzenie godzinowe wraz z możliwością uzyskania dodatkowych premii, - odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu w ramach godzin pracy, - lekką pracę fizyczną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkim pracownikom gwarantujemy: odzież ochronną oraz posiłki profilaktyczne. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@apt-crafts.pl (w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Wymagania

Wymagania: - aktualna książeczka do celów sanitarno ?epidemiologicznych, - gotowość do pracy zmianowej w strefie ciepłej oraz w chłodni, - dobra kondycja fizyczna, chęć do pracy, uczciwość.