projektpraca.eu

Elektryk

GRH
  • Dodano: 21 kwietnia 2017
  • Ważna do: 28 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Francja Oferujemy: ? legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, ? atrakcyjne wynagrodzenie, ? zakwaterowanie u pracodawcy, ? możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW, ? pracę w ugruntowanej firmie, ? zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: praca@grhpolska.com zawierającego zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)." W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania: Praca na budowach i inwestycjach przemysłowych lub budynkach mieszkalnych Kompleksowy montaż instalacji elektrycznych (budowa podziemna i nadziemna) Przeciąganie okablowania oraz montaż tras, Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych. Praca w oparciu o rysunek techniczny (E-Plan)