Pomożemy Ci wkroczyć na rynek pracy! Aktywizacja zawodowa niepełnosprawnych! staże, szkolenia

Agencja Zatrudnienia FFM
  • Dodano: 20 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Pomożemy Ci wkroczyć na rynek pracy- bezpłatne projekty dla Osób Niepełnosprawnych Jeśli -nie możesz znaleźć pracy -jesteś osobą posiadającą orzeczenie o stopniu niepełnosprawności -chcesz poznać tajniki wiedzy na temat: efektywnego poruszania się po rynku pracy, ciekawej autoprezentacji A oprócz tego chcesz zdobyć doświadczenie niezbędne do pracy, odbywając staż Zapraszamy do nas!!!! Warunkiem jest: niekorzystanie z żadnej formy aktywizacji (np. WTZ, ZAZ, projekty finansowane ze środków publicznych)

Wymagania

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne Oferujemy szkolenia oraz staże zawodowe dostosowane do potrzeb Beneficjentów! Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, profesjonalną pomoc w znalezieniu zatrudnienia dostosowanego do indywidualnych predyspozycji zawodowych naszych Klientów. W ramach realizacji projektów Uczestnicy będą mogli skorzystać z usług doradcy zawodowego, pośrednika pracy, trenera pracy.