projektpraca.eu

Telefoniczny Doradca Klienta - praca na stałe

Bpo Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

SZUKASZ STABILNEGO ZATRUDNIENIA Z UMOWĄ ? JESTEŚ RODZICEM WYCHOWUJĄCYM DZIECKO ? JESTEŚ NIEAKTYWNY ZAWODOWO I NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ PRACY ? DAMY CI PRACĘ I ZAPEWNIMY KOMPLEKSOWE SZKOLENIE!!! APLIKUJ DO NAS !!! Czy wiesz, że Twoje doświadczenie zawodowe zawarte w CV odgrywa kluczową rolę przy ocenie przez Rekrutera? My zapewnimy Ci doświadczenie w tym, co jest najważniejsze na aktualnym rynku pracy, niezależne od branży oraz wybranego kierunku studiów - w sprzedaży i obsłudze klienta! Jeśli to Twoja pierwsza praca - nauczymy Cię wszystkiego! Stanowisko: Konsultant telefoniczny - dział sprzedaży Zapewnimy Ci: - elastyczny grafik - pogodzenie nauki z pracą nie będzie stanowiło problemu - wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjną premię - szkolenie przygotowujące i wprowadzające do pracy, - ciekawą pracę w świetnej atmosferze - stałe, pewne zatrudnienie Kogo szukamy: - mile widziane osoby w wieku 30+ - dodatkowe szkolenia z obsługi komputera dla osób 40+ - doskonała praca dla osób wracających na rynek pracy po dłuższej przerwie - umożliwiamy połączenie obowiązków zawodowych i rodzinnych

Wymagania

Zgłoś się do nas jeśli: - posiadasz minimum średnie wykształcenie - znasz podstawy obsługi komputera - potrafisz budować pozytywne relacje z drugą osobą - chcesz już dziś zacząć świadomie budować swoją karierę zawodową!