projektpraca.eu

Projekt Medyczny#13-16zł

CallAndMore
  • Dodano: 18 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Witamy wszystkich poszukujących pracy. Rozpoczynamy projekt polegający na współpracy z największych siecią prywatnych poradni medycznych w Polsce. To blisko 200 placówek medycznych , 20 lat doświadczenia, znakomity personel i opieka na najwyższym poziomie, Więc jeżeli sam nie lubisz stać w kolejkach, czekać kilka dni lub miesięcy na wizytę u lekarza w przychodni - to dołącz do grona osób współpracujących z Najlepszymi i Lidera Prywatnych Usług Medycznych w naszym kraju.

Wymagania

Praca polegać będzie na Telefonicznym Rekomendowaniu Najwyższej Pomocy Medycznej , wspieraniu i satysfakcji ze świadczonych usług. Start projektu 25.04.2017 r. Oferujemy : - STAŁE WYNAGRODZENIE ( 2500 zł) bądź - STAWKA GODZINOWA 13 -16zł Formę wynagrodzenia wybierasz sam - pracę w biurze, blisko Centrum - pełne przeszkolenie - sympatyczną atmosferę oraz wsparcie zespołu - dla zainteresowanych KKM - TYLKO U NAS cykliczne szkolenia, zakończone certyfikatami Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu budującego silną i stabilną organizację, z troską opiekującą się pacjentami, prześlij nam swoje cv.