projektpraca.eu

Specjalista ds. funduszy unijnych

Active Capital Sp. z .o.o.
  • Dodano: 13 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: - przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej projektów współfinansowanych z funduszy unijnych - doradztwo w zakresie pozyskiwania środków z funduszy UE

Wymagania

- wiedza na temat programów operacyjnych w perspektywie 2014-2020 - 1 rok doświadczenia w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej dla projektów unijnych - umiejętność swobodnego pisania - znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel) - umiejętność pracy pod presją czasu - dokładność, samodzielność i terminowość - bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie - prawo jazdy kat. B Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - udział w ciekawych projektach - niezbędne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego - przyjazną atmosferę pracy w młodym i zaangażowanym zespole