projektpraca.eu

Pracownik magazynowy

Firma Quickpack Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

FIRMA QUICKPACK POLSKA JEDRZEJÓW ZATRUDNI OD ZARAZ PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH Opis stanowiska: -Praca w branży przemysłu opakowaniowego -Przyjmowanie i wydawanie towaru, segregacja towaru, zabezpieczenie do transportu. Oferujemy: -Praca w systemie 3 zmianowym( obecnie dwuzmianowym) -Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Możliwość zdobycia nowego doświadczenia, umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji Podania oraz CV proszę składać bezpośrednio do siedziby firmy QUICKPACK POLSKA PRZEMYSŁOWA 47 28-300 Jędrzejów z dopiskiem PRACOWNIK MAGAZYN Celem uzyskania więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny pod nr. tel 602 420 233

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie minimum średnie -Uprawnienie operatora wózków widłowych kat.II mile widziana kat.I -Sumienność i pracowitość -Mile widziane doświadczenie -Umiejętność pracy w zespole -Zdolności organizacyjne -Odpowiedzialność i zaangażowanie