projektpraca.eu

Sekretarka (praca administracyjna)

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Prace biurowo-administracyjne; Wspieranie pracy zarządu i kierownictwa w czynnościach administracyjnych; Pomoc w przygotowywaniu prezentacji biznesowych; Koordynacja i nadzór obiegu dokumentów i korespondencji; Prowadzenie kalendarza spotkań, podróży służbowych i konferencji, Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych na potrzeby różnych wydarzeń; Kontakt z urzędami i instytucjami, pośrednikami oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach codziennych obowiązków;

Wymagania

Wymagania: Wykształcenie wyższe; Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (również praktyki i staże); Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz poczty elektronicznej; Dobra znajomość języka angielskiego; Uporządkowanie, bardzo dobra umiejętność organizacji czasu, samodzielność i odpowiedzialność; Wysoka kultury osobistej; Komunikatywność i otwartości w kontaktach z ludźmi; Miła aparycja; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stałą współpracę z firmą; Dużą samodzielność, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach; Pracę w młodym, ambitnym zespole; Miłą atmosferę i kulturę organizacyjną opartą na współpracy; Kontakt z nowoczesną technologią; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.