projektpraca.eu

Dzienny opiekun

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój
  • Dodano: 07 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako dzienny opiekun. Do zadań dziennego opiekuna należy opieka nad dziećmi oraz organizacja zabaw i zajęć rozwojowych. Dzienny opiekun musi dysponować lokalem (własne mieszkanie lub dom) pozwalającym na opiekę nad grupą co najmniej 3 dzieci.

Wymagania

Jest to osoba, która w swoim własnym mieszkaniu lub domu będzie zajmować się grupą od 3 do 5 dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Co oferujemy: ?zatrudnienie na umowę zlecenie (wynagrodzenie miesięczne 1600-2200 netto), ?perspektywę stałego zatrudnienia i pracę w warunkach domowych, ?sfinansowanie kosztu szkolenia upoważniającego do podjęcia pracy jako dzienny opiekun, ?zakup wyposażenia lokalu, zabawek i pomocy dydaktycznych potrzebnych do opieki nad dziećmi. Więcej informacji na stronie www.dzienny-opiekun.pl