projektpraca.eu

Spedytor Międzynarodowy

Interspedytor
  • Dodano: 03 kwietnia 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: * Obsługa klientów w trakcie realizacji usługi spedycyjnej. * Pozyskiwanie zleceń od potencjalnych i aktualnych klientów. * Organizacja transportu. * Monitorowanie realizacji zleceń. * Rozliczanie zleceń. * Nadzór nad dokumentacją * Dbanie o terminowe dostarczenie ładunków. * Kontrola pracy kierowców.

Wymagania

Oferujemy: * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. * Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizja. * Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. * Możliwości rozwoju zawodowego. * Pracę w zgranym, młodym zespole. Wymagania: * Wykształcenie: średnie lub wyższe. * Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego. * Dobra znajomość jednego z języków niemieckiego/francuskiego/hiszpańskiego/angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie. * Umiejętności negocjacyjne. * Kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy. * Komunikatywność. * Umiejętność pracy po presją czasu.