projektpraca.eu

Praca sezonowa - pracownik fizyczny - Flevoland

Agencja Pracy FIDESS
  • Dodano: 28 marca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Praca w Holandii w okolicach miejscowości Lelystad / Kampen / Emmeloord . Praca przy produkcji i przetwórstwie różnych produktów, towarów i/lub roślin (pakowanie, sortowanie, układanie, składanie zamówień, pielęgnacja roślin itp.). Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo. Doświadczenie nie jest wymagane. Osoba na miejscu zostaje przeszkolona do pracy. Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Uwaga! Możliwe są wyjazdy w parach / grupach - aczkolwiek nie gwarantujemy mieszkania w jednym pokoju (możliwe mieszkanie w pokojach lub domkach obok siebie). Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień, w weekendy. Oferujemy legalną pracę, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bezpłatny dojazd do pracy.

Wymagania

- chęć i motywacja do pracy - dyspozycyjność do pracy na min. 2/3 miesięcy - prawo jazdy kategorii B