projektpraca.eu

Pracownik ogrodnictwa - plewienie - maj 2017

Agencja Pracy FIDESS
  • Dodano: 28 marca 2017
  • Ważna do: 21 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii: Stanowisko: Pracownik ogrodnictwa Praca w Holandii, w okolicach Lelystad, w sektorze ogrodniczym. Praca na świeżym powietrzu przy plewieniu (usuwanie chwastów, selekcja roślin). Praca w gospodarstwie rolniczym / na polu. Średnia norma godzinowa pracy wynosi 40-50h. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo! Doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane. Jeśli osoba nie ma doświadczenia zostanie przeszkolona na miejscu. Uwaga! Wyjazdy do pracy organizujemy od końca kwietnia 2017. Oferujemy: - legalną prace u sprawdzonego pracodawcy - zakwaterowanie na terenie Holandii - bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower) - opiekę polskiego koordynatora za granicą - organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę - ubezpieczenie - stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO - legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.) - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy na min.2 miesiące - motywacja do pracy