projektpraca.eu

Koordynator ds. obsługi klienta/Pracownik biurowy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 27 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy entuzjastycznej, niesamowicie AMBITNEJ, chcącej się rozwijać osoby, która dołączy do międzynarodowego, globalnie myślącego zespołu Angloville. Angloville ? to jedna z najbardziej innowacyjnych firm edukacyjnych w Europie z kieleckimi korzeniami. Firma obecna na 5 rynkach europejskich, stale współpracująca z największymi globalnymi markami w obszarze szkoleń językowych kluczowych pracowników. Na każdym z obecnych rynków, Angloville tworzy ?wioski językowe?, do których zaprasza native speakerów języka angielskiego z całego świata, pod okiem, których klienci Angloville przełamują bariery w mówieniu po angielsku. Co roku Angloville ma przywilej pomagać tysiącom kursantów. Ponadto Angloville to: - Jeden z największych organizatorów programów immersji językowej w Europie - Tour operator - Polska marka z globalnymi aspiracjami - Ambitny zespół, wśród którego spotkasz osoby z latami pracy dla firm Fortune 500 z Londynu, Sydney, Wiednia i Budapesztu. - Młode, dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy - Marka obecna w 5 krajach i dalsza ekspansja międzynarodowa - Atrakcyjne warunki zatrudnienia + Umowa o Pracę Zakres odpowiedzialności na stanowisku: - Telefoniczna kompleksowa obsługa klientów firmy - Przyjmowanie i obsługa zamówień - Sprzedaż produktów językowych dla klientów firmy - Kompleksową obsługę klientów w zakresie oferowanych produktów - Realizację indywidualnych planów sprzedaży - Badanie potrzeb klientów - Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami firmy

Wymagania

Wymagania: - Minimum roczne oświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży - Wzorowe zdolności organizacyjne - Duża zdolność do adaptacji do nowych warunków - Chęć wzięcia odpowiedzialności - Gotowość na duże wyzwania - Gotowość do podróży (jeśli będzie to wymagane) - Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem W zamian oferujemy: - Pracę w działającej międzynarodowo polskiej firmie, jednej z najszybciej rosnących się firm edukacyjnych w Europie. - Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwości międzynarodowego rozwoju - Możliwość darmowej poprawy języka angielskiego w środowisku native speakerów. - Pracę w innowacyjnej organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie. - Stała pensja (umowa o pracę) Praca na pełny etat / część etatu w biurze p w Kielcach. Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV i umotywuj dlaczego chciał(a)byś dołączyć do zespołu Angloville i jakie doświadczenie jesteś w stanie do niego wnieść. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Angloville z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?. Informujemy, że Administratorem danych jest Angloville z siedzibą w Kielcach przy ul. Św. Leonarda. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.