projektpraca.eu

Koordynator projektu i sprzedaży

Angloville Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 27 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Witaj w Angloville! :) Cieszę się, że do nas trafiłeś! Jesteś młodą, kreatywną osobą szukającą wyjątkowej pracy? Czytaj dalej! ;) Angloville to międzynarodowa drużyna, składająca się z ambitnych osób, które nie boją się stawiać czoła wyzwaniom! Współpraca z nami to możliwość ciekawej pracy nad innowacyjnymi projektami, interakcji z ludźmi sukcesu oraz utrzymywania kontaktu z językiem angielskim. Brzmi ciekawie, prawda? Zajrzyj do nas i sam zobacz: http://angloville.pl/dolacz-do-angloville/ Zostań częścią zespołu Angloville w Kielcach! Czekamy na Twoje CV! :) Do Twoich zadań będzie należeć: - Badanie potrzeb klienta pod kątem programów językowych, - Koordynacja procesu sprzedaży produktów językowych firmy, - Kompleksowa obsługa klientów firmy, - Realizacja indywidualnych planów sprzedaży, - Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają: - Umiejętność rozmowy z klientem, - Wzorowe zdolności organizacyjne, - Duża zdolność do adaptacji w nowych warunkach, - Gotowość na duże wyzwania, - Umiejętność działania pod presją czasu oraz wyznaczania sobie celów - Komunikatywność, otwartość i pracowitość. W zamian oferujemy: - Stała pensja (umowa o pracę), - Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, - Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy oraz szkolenie w zakresie sprzedaży naszych produktów, - Zespół młodych, ciekawych ludzi, którzy będą Cię wspierać od początku Twojej współpracy z nami! :) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ?Koordynator projektu i sprzedaży? za pośrednictwem portalu. Przesłany dokument powinien zawierać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)"