projektpraca.eu

Szparaga, truskawki Wysokie stawki!

Vertjob
  • Dodano: 24 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Prace sezonowe czekaja! Kobiety i meżczyzni oraz pary! - szparagi - truskawki - sprzedawcy - praca na hali w roznych czesciach Niemiec. Oferujemy takze praca stałą na magazynach spozywczych we Frankfurcie. Zbieranie zamowien- nie wymagamy znajomosci jezyka niemieckiego. Praca wsrod Polakow. W kazdej ofercie zapewniamy mieszkanie i dojazd do pracy! Wszelkie informacje będą udzielane tylko telefonicznie. Kto z Panstwa jest zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 004915215167369 po godz 18 lub 0048536882136