projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny - lekka praca fizyczna

APT CRAFTS
  • Dodano: 23 marca 2017
  • Ważna do: 30 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Crafts dla swojego Klienta, który od ponad 20 lat prowadzi działalność w branży produkcyjnej (produkcja opakowań na żywność), poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy : Nowiny k. Kielc Obowiązki na stanowisku: ?pakowanie wyprodukowanych produktów, ?obsługa urządzeń oraz nadzorowanie maszyn produkcyjnych. Oferujemy: ?wynagrodzenie godzinowe wraz z możliwością uzyskania dodatkowych premii, ?na start zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę), ?stałą pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, ?odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu. Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@apt-crafts.pl (w tytule wpisując nazwę stanowiska: pracownik produkcyjny).

Wymagania

Wymagania: ?dobra kondycja fizyczna, ?zaangażowanie w powierzone zadania, ?gotowość do pracy zmianowej, ?dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.