projektpraca.eu

Programista .NET do pracy zdalnej lub w biurze w Kielcach

Sourceful BV
  • Dodano: 23 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Programista .NET (Lead) Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie) / praca zdalna Główne obowiązki: - Tworzenie i projektowanie aplikacji webowych opartych o technologię .NET - Utrzymanie całego procesu produkcji aplikacji, od momentu analizy do momentu wdrożenia - Zarządzanie pracą zespołu podległego, nastawienie na realizacje zadań w ramach obecnego sprintu - Współpraca w metodologii Agile - Zarządzanie jakością wyprodukowanego kodu - Wsparcie Project Managerów przy wycenie czasowej nowych funkcjonalności - Tworzenie dokumentacji projektowej dla Klienta I programistów - Utrzymanie prac na środowisku testowym I produkcyjnym - Udział w codziennych Daily Scrumach - Przeprowadzanie testów wytworzonych funkcjonalności - Raportowanie powierzonych prac, etapów oraz problemów w projekcie - Wsparcie techniczne Klienta Możliwość cyklicznych wyjazdów do Holandii w ramach realizowanego projektu. Wymagania: - Przynajmniej 3-4 letniego doświadczenia w produkcji aplikacji opartych o technologię: C# .NET, MS SQL server, ASP .NET; - Doświadczenie: XML, XSLT, XML Schema, REST API, Swagger, JSON, WCF, SOAP, .NET Framework, JSON Schema, Node.js, HTTP / S, TCP / IP, - Angielski na poziomie komunikatywnym - Doświadczenie w pracy z Git / Bitbucket/ TFS / JIRA - Dodatkowe technologię będą brane na plus

Wymagania

Oferujemy: - Atrakcyjnego wynagrodzenie oparte o rozliczenie B2B lub Umowę o pracę - Możliwość pracy: 50% zdalnie / 50% w biurze - Wsparcie techniczne i biznesowe - Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów międzynarodowych - Rozwój osobisty w postaci nauki języka angielskiego oraz zdobywaniu odpowiednich certyfikacji - Wyjazdy służbowe O Sourceful Sourceful ICT is pomaga swoim Klientom w cyfrowej przemianie swoich usług i produktów, tak by narzędzia które wytworzymy przynosiły odpowiednie korzyści firmom i ich użytkownikom. Oferujemy usługi outsourcingowe i nearshoringowe dla rozwoju i wytwarzania oprogramowania, BI, analizy architektury, testów i utrzymania. Jesteśmy firmą holenderską, z biurem w Kielcach, skupiamy się na dostarczaniu aplikacji korporacyjnych, webowych, aplikacji mobilnych oraz rozwiązań FinTech. Naszym celem jest nawiązanie długo-trwałych relacji z naszym Klientami oraz dbanie o odpowiednią kulturę pracy naszych pracowników. Jesteśmy o krok przed obecnym rynkiem. Dołącz do nas: Aplikacje w postaci CV oraz dopiskiem NLEAD należy wysyłać na adres e-mail: joanna@sourceful.nl