projektpraca.eu

KANCELARIA-PROJEKT INFORMACYJNY

CallAndMore
  • Dodano: 23 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Klienta realizującego telefoniczną kampanię informacyjną dla Kancelarii Prawniczej. Projekt jest skierowany do klienta biznesowego w poszczególnych segmentach kraju.

Wymagania

Pracujemy w stałych godzinach od pon. do pt. 8:30-16:30 + jedna sobota czyli WOLNE WEEKENDY ! CO GWARANTUJEMY: - GWARANCJĘ PODSTAWY - KOMFORTOWE I NOWOCZESNE STANOWISKA PRACY - PARTNERSKIE RELACJE - PROFESJONALNĄ ATMOSFERĘ - BONUSY FINANSOWE I NAGRODY RZECZOWE - Po okresie próbnym UMOWA O PRACĘ JAK PŁACIMY? 2-składnikowy system płacowy: - Gwarantowana, stała podstawa - Dodatkowe premie - MAMY BLISKO DO FAST-FOODA, BIEDRONKI, DROGERII I KIOSKU RUCHU Potrzebujesz więcej informacji? Przyjdź i przy kawie porozmawiajmy o współpracy. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Pozdrawiam Dorota z HR