projektpraca.eu

Asystent ds. kosztorysowania

Instytut OZE Sp. z o.o. - biuro projektowe
  • Dodano: 23 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Sporządzanie kosztorysów prac projektowych oraz robót budowlanych; Wspomaganie procesu pisania zapytań ofertowych; Weryfikacja ofert od wykonawców pod względem formalnym oraz technicznym; Wspomaganie procesu ofertowania przetargowego; Bieżące studiowanie przepisów i ich aktualizacja w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek budownictwo; Min rok doświadczenia w zakresie przygotowywania kosztorysów; Znajomość branży budowlanej w zakresie usług projektowych oraz procesów inwestycyjnych; Mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych Mile widziana znajomość programu Norma PRO; Bardzo dobra organizacja pracy własnej; Skrupulatność w działaniu; Komunikatywność; Myślenie analityczne; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa przemysłowego, hydrotechnicznego i innych; Pracę w młodym zespole; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość stałej współpracy z firmą; Przyjazną atmosferę pracy; Stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne; Dużą indywidualność w działaniu.