projektpraca.eu

Kelner/ka w hotelu 3* nad jeziorem Bodensee. [25/KEL]

JobConnection24.pl
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 21 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kelnera/ki do pracy w hotelu 3* umiejscowionym nad jeziorem Bodensee w miejscowości Uhldingen-Mühlhofen. Wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2. Wykształcenie gastonomiczne, kurs kelnerski lub doświadczenie minimum 5lat w zawodzie. Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej min. 3 lat. Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w kuchni. Ubranie robocze: czarne spodnie, buty, biała koszula. Oferujemy Wynagrodzenie za pracę 6 dni/tydzień w godzinach pracy restauracji od 11:00- 22:00 (48h/tydzień) wynosi 1400 euro netto/miesiąc. Wyżywnie gratis zapewnia hotel. Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką dla 6 osób. Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie. Wi- Fi - bezpłatne Praca od 01 lub 15.04. Praca sezonowa! Do 30.09 i 15.10 ?Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy?

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2. Wykształcenie gastonomiczne, kurs kelnerski lub doświadczenie minimum 5lat w zawodzie. Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej min. 3 lat. Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w kuchni. Ubranie robocze: czarne spodnie, buty, biała koszula.