projektpraca.eu

Kucharz w hotelu w Laichingen od zaraz. [31/KO]

JobConnection24.pl
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 21 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Kucharz w trzy gwiazdkowym hotelu w Laichingen w okolicach Stuttgartu. Praca od "zaraz". Minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie kucharza. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2. Mile widziane referencje lub świadectwa pracy. Oferujemy: Praca 8h- 5 dni w tygodniu z możliwością dorobienia 6 dnia. Wynagrodznie 1800-1900 Euro. ( pierwsze 3 miesiące 1600euro) Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką i wyżywieniem na miejscu, bezpłatnie. Wi-Fi darmowe w całym hotelu. ?Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy?

Wymagania

Praca od "zaraz". Minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie kucharza. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2. Mile widziane referencje lub świadectwa pracy.