projektpraca.eu

Programista PHP / Magento

Sourceful BV Netherlands
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Programista PHP Magento dla projektu międzynarodowego Lokalizacja: Kielce / Zdalnie Opis pracy: Osoba na stanowisku Programista PHP Magento będzie odpowiedzialna za ? Rozpoznanie problemów technicznych występujących w produkcie i proponowanie celów ? Prace nad tworzeniem, rozwojem I wsparciem produktu ? Odpowiedzialność za powierzoną pracę zespołu ? Zarządzanie jakością wyprodukowanego kodu ? Wsparcie Project Managerów przy wycenie czasowej nowych funkcjonalności ? Tworzenie dokumentacji projektowej dla Klienta I programistów ? Utrzymanie prac na środowisku testowym I produkcyjnym ? Udział w codziennych Daily Scrumach ? Zapewnienie odpowiedniego przebiegu prac związanych z realizacją projektu oraz budżetu ? Przeprowadzanie testów wytworzonych funkcjonalności ? Raportowanie powierzonych prac, etapów oraz problemów w projekcie ? Wsparcie techniczne Klienta Możliwość cyklicznych wyjazdów wraz z zespołem do Holandii w ramach realizowanego projektu

Wymagania

Wymagania: ? Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w realizacji projektów opartych o technologie PHP i Magento ? Doświadczenie w tworzeniu projektów Magento zintegrowanych z systemami korporacyjnymi typu ERP ? Znajomość technologii: XML, REST, HTML5, CSS, Javascript, JQuery ? Doświadczenie w pracy w metodologii Agile oraz Kanban ? Umiejętność efektywnego komunikowania w języku Angielskim ? Zdolność do samodzielnego realizowania poszczególnych etapów projektów ? Zdolność do pracy w środowisku międzynarodowym ? Znajomość dodatkowych technologii będzie dodatkowym atutem Oferujemy: ? Atrakcyjnego wynagrodzenie oparte o rozliczenie B2B lub Umowę o pracę ? Możliwość pracy zdalnej z domu ? Wsparcie techniczne i biznesowe ? Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów międzynarodowych ? Rozwój osobisty w postaci nauki języka angielskiego oraz zdobywaniu odpowiednich certyfikacji ? Wyjazdy służbowe Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres joanna@sourceful.nl.