projektpraca.eu

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Instytut OZE Sp. z o.o. - biuro projektowe
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Pomoc w bieżącej pracy biura projektowego; Współpraca przy projektach budowlanych z branży hydrotechnicznej; Pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych; Pomoc przy opracowywaniu koncepcji i dokumentacji technicznych, w tym pozwolenia na budowę; Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

Wykształcenie techniczne na kierunku: Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich; Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej, w tym pozwolenia na budowę (również praktyki i staże); Dobra znajomość programu AutoCad; Mile widziana znajomość procesu pozyskiwania pozwolenia na budowę; Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego i inne; Pracę w młodym zespole; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość stałej współpracy z firmą.